Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Setkání absolventů reiki

16. února @ 9:00 - 17:00

600Kč

UČENÍ DĚLÁ MISTRA!

Aby bylo naše umění co nejlepší, je třeba s ním pracovat a užívat ho. Dělat to nejlépe, jak dovedu, teď. Ne lépe, ani hůře. A díky tomu se učit. A zítra to dělat ještě lépe.

Jelikož se u Vás znovu objevila potřeba, prakticky si osahat možnosti energie Reiki a její hlubší podstatu. Připravila jsem pro Vás setkání absolventů, kteří si chtějí vyzkoušet praktické léčení v kolektivu podobně naladěných lidí.

Může přijít každý, kdo je mnou zasvěcen minimálně do 1. stupně Reiki, optimálně 2. stupně. Můžete se přijít učit, nebo se nechat léčit, či obojí. Proč se mohou účastnit studenti, jen mnou zasvěcení? Součástí setkání bude také naladění na vyšší vibrace Reiki. A já nemohu zasahovat do zasvěcení jiného mistra.

Když zjistíte, že to co vnímáte, stejně vnímají i ostatní, začnete si více věřit, že opravdu to co není vidět pouhým okem, může být cítit třeba dlaní, vnitřním zrakem, či odrazem na Vašem těle.

Cílem je vyměnit si mezi sebou zkušenosti a posunout se dál ve vnímání, porozumění a užívání energií. Jde především o životní filozofii, nejen o nástroj pro léčení.

Podrobnosti

Datum:
16. února
Čas:
9:00 - 17:00
Cena:
600Kč

Místo konání

Mapa
Presslova 1823/3
Ústí nad Labem, 40011 Česká republika
+ Google Mapa