Dračí reiki

Dračí energie co to vlastně je? O dracích je napsáno hodně pohádek i bájí, ve kterých jsou draci popisováni s různými vlastnostmi. Jsou silní, krutí, stateční, nápomocní, inteligentní a moudří. Dračí sílu má každý z nás v sobě od pradávna. Je to schopnost nás samých létat neomezeně a s radostí životem.

Draci jsou nejmocnější síly v éterické říši. Existují draci: ohně, země, vzduchu a vody. Bývají i v postavení jako strážci domů; vzácných pokladů, které se dají nalézt jen za určitými branami. Střeží přechody z ohně do světla; z vědomí do moudrosti. To je převážně prezentováno v západních kulturách. Ve východních kulturách, jsou draci považováni za nebeské posly, kteří střeží obydlí a poklady božstev a vládnou nad veškerými ostatními silami. Draci a jejich symbolika tvoří živelnou sílu, nezkrotitelnou energii, znamenají moc a ochranu, způsobují neštěstí a zároveň léčí. Dokud se budou rodit draci, tak se bude obnovovat plná životní energie. Draci nastupují vždy v okamžiku, když je na čase zapojit všechny možné síly, aby se dal překročit určitý práh nebo překážka.

Draci užívají mocné síly, které dřímají také v nás. Čím častěji je budeme následovat, tím víc se v nás probudí vnitřní síla, naše osobní moc. Moc je ve své podstatě neutrální energie. Rozhodující je jak ji člověk použije, jestli jí ovládá on, nebo jestli ona ovládá jeho. Člověk, který neovládá vlastní sílu a moc, ji pozná z vnějšího světa.

1. stupeň

Na kurzu se blíže seznámíme s dračí říší. Energií draků a jejich posláním v dnešní době. Naučíte se pracovat s Dračí energií, se symboly dračího Reiki.

Které nám pomohou:
– když chceme něco změnit nebo transformovat,
– pro vyrovnání elementů v těle, duši i duchu,
– na zesílení či aktivaci spojení mezi tělem, Duchem,
– na sjednocení dvou různých sil do jednoty,
– sjednocuje, posiluje, vyrovnává a dokončuje – tělo – duši – ducha,
– nechá rozsvítit vaše srdce,
– síla, moc, klid, moudrost, život, mír a světlo,
– naučíme se transformovat svoje negativní myšlenky, úsudky a stereotypy,
– ukážeme si formu ochrany proti mentálním útokům,

2. stupeň – Mistr

Dostanete zasvěcení do energií Draka ohně, Draka slunce, Draka vody, Draka země, Draka vzduchu a Zlatého draka. Naučíme se postup zasvěcení do Dračího Reiki.

Doporučuji, pokud budete chtít zasvěcovat Dračí Reiki ostatním, abyste znali základní proces čištění a odbloků (jakoukoliv metodou). Já osobně pracuji s SRT.