Plazmový generátor

Prošla jsem praktickou prací s malým i velkým plazmovým generátorem. A po několika letech již pracuji jen s malou plazmou, které má dosah optimálně do 2 metrů. Je velmi účinná a její použití praktické. Nejúčiněji ji vnímám na ničení bakterií a virů. Velmi dobré výsledky vnímám například u Borrelie. U parazitů je účinnek dle mé zkušenosti menší. Ikdyž se liší u každého člověka. U plísní je nutná kombinace s dietou a doplňky stravy, které pomáhají s odplísněním, je také nutné doplnit minerály a odkovit tělo.

CO PLAZMA NIČÍ

Bakterie
Viry
Plísně
Parazity

Jelikož po plazmování vzniká zátěž v těle, je nutná následná detoxikace a zvyšení příjmu tekutin.

Borrelioza

Je nejčastěji řešeným problémem. Plazmování výrazně přispívá k ničení borrelie v těle. U klientů je patrná úleva po první kůře. Opakování je však individuální podle zátěže a typu organismu. Plazmování v tomto případě doporučuji minimálně 3 x opakovat. Vždy respektuji potřeby klienta a upravuji protokol plazmování podle jeho potřeb, tedy s vhodným časovým odstupem a kombinací vhodných frekvencí

Jak často plazmovat

optimálně 1 x týdně, někdy 1 x za 14 dní

Princip plazmového generátoru

Plazmový generátor je jeden z mnoha vynálezů Nikoly Tesla.
Záření nevyzařuje nebezpečné gama paprsky! Aplikace tohoto záření vede ke zničení patogenních organismů v našem těle (bakterií, virů, parazitů, plísní).
Podobně jako mikrovlnka dokáže „ohřát“ vodu, plazmový generátor rozkmitává buněčné membrány pomocí elektromagnetické rezonance.
Působení specifických frekvencí má velký vliv na podporu lymfatického systému a funkce jednotlivých lidských orgánů. Pro aplikaci plazmového generátoru je třeba znát konkrétní patogeny v organismu.

REZERVOVAT TERMÍN ZDE