Muži neberte si prosím ženské emoce osobně

Vnitřní síla muže, se pozná podle toho, že dokáže ustát všechny emoční výkyvy své ženy.

To, že na vás vaše žena na střídačku křičí a srdceryvně pláče na rameni, není vůbec nic proti vám. Když toto pochopíte, už navždy budete žit se svou ženou v míru a porozumění.

Uvnitř jsme velmi křehké a zranitelné, navenek však dokážeme kousat a škrábat. A to jen proto, že žijeme emoční rošádu. Ta se odehrává v naší hlavě i v našem srdci. Ze všeho máme nějaký pocit, z každé situace, člověka, prostě ze všeho. Dokonce cítíme pocity ostatních. A někdy si s tím vším prostě jen už nevíme rady a pláčeme, nebo křičíme. A to na toho nejbližšího a tím jste vy. Máme v sobě spoustu nevyřešených zranění a vzorců minulosti a ty se sem tam vynoří. Ať už si myslíme, že je máme vyřešeny. A ejhle, oni tam stále jsou.

V mžiku dokážeme přepnout z režimu pohody do útoku. To je proto, že naše pocity se okolnostmi rázem změnily. Naše mysl ví, že je to hloupost, ale někdy si s tím nevíme rady a prostě bouchneme.

Pokud dokážete čelit těmto výkyvům nálad, bez toho aniž by se vás to osobně dotklo a i přesto, že vás žena zlobí svými útoky, a vy ji přesto dokážete obejmout a stále milovat. Máte vyhráno. Díky vaší lásce a pochopení, dokáže žena vyřešit svá stará zranění a cítit znovu lásku a mnohonásobně vám to vrátit.

Muži vydržte 😉 máme vás rádi 🙂