Poradna a terapie

SRT

terapie

Terapie je založena na principu napojení (nacítění) na klienta. Při terapii si povídáme a já prostřednictvím svých schopností (intuice, vnitřního vidění) hledám příčinu potíží, mohou to být negativní přesvědčení a vzorce (z dětství, dospívání, práce, minulých životů), energetické blokády v meridiánech, fyzické zátěže, jako jsou parazité, bakterie, viry, plísně, překyselení či zakovení organismu, nedostatek vitamínů a minerálů.

PŘOČ JE NUTNÉ ODSTRANIT NEGATIVNÍ EMOCE

Emoce mají tu schopnost, že se ukládají do našich orgánů a do naší aury a tam způsobují problémy, jako jsou chronické bolesti, záněty, deprese, úzkosti, nechuť do života, alergie a mnoho dalších.

CO VÁM MŮŽE PŘINÉST TERAPIE

95 % klientů cítí okamžitou úlevu, mezi další příznivé účinky patří klidný spánek, u které ho odpočinete a získáte energii. Což je velmi důležité pro jakýkoliv léčebný proces.
Během konzultace si klient často uvědomí, proč vznikli mnohé z jeho problémů. Je to motivace k novému, pozitivnímu myšlení a pohledu na sebe sama. A je to důležitý krok k tomu, aby se staré problémy už nevracely.

DÉLKA TERAPIE

Jedna konzultace metodou SRT trvá přibližně 90 až 120 minut. Počet konzultací potřebných k úplnému vyčištění závisí od závažnosti a množství negativních programů a energií. Ve většině případů postačí jedna až dvě konzultace.

CO JE MOŽNÉ TOUTO METODOU ŘEŠIT

Pokud jsou potíže způsobeny stresem a jinými negativními emocemi, tak může pomoci při jakýchkoliv potíží fyzického i psychického charakteru. Uvede zde několik z nich:

– problematické vztahy,
– problémy v práci – napětí, stres, konflikty,
– problémy s penězi,
– jakékoliv zdravotní potíže, tak kde klasická medicína nic neodhalí,
– psychické problémy a traumata,
– chronická onemocnění,
– únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, nejistoty nebo strachu
– stavy úzkosti, fobie a deprese
– vady řeči způsobené psychickým traumatem
– alergie, jako například potravinová alergie, senná rýma, astma,
– nevyrovnání se s odchodem blízké osoby,
– noční můry,
– bloky a negativní zkušenosti z minulých životů,
– čištění aury,
– zablokované čakry,
– přivtělené duše,
– geopatogenní zóny ve vašem bytě a nebo pracovišti
– energetické čištění rostlin, zvířat i předmětů
– máte vše a přitom se necítíte šťastní.

REZERVOVAT TERMÍN ZDE

emoční odblok

Vnímání reality je výsledkem našich myšlenek!

CO JE EMOČNÍ ODBLOK

Když dva lidé prožívají tutéž situaci, každý z ní má jiné prožitky. Někdo je nadšený, druhý zklamaný. Důvodem jsou emoce, které se danými prožitky spouští.

Jak k tomu dochází?

V našem mozku a energetickém poli se určitý prožitek spojuje se specifickou emocí, která pochází z dětství, dospívání, dospělosti, minulých životů, lůna, či z narození. Proto co člověk to jiný názor na stejnou věc. Je to o zkušenostech, které jsme získali.

Za vším jsou emoce uložené ve velké míře z našeho dětství a dospívání. Májí na nás vliv naše prožitky, informace obdržené od rodičů, kteří jsou v období dětství naším velikým vzorem a doslova, vše co říkají je pro nás svaté.

Výrazně nás ovlivňují média (televize, rádio, sociální sítě). Dále lidé v našem okolí a jejich názory.

Mimo jiné si sebou neseme informace i z minulých životů. Věřte, či nevěřte. Je to opravdu tak.

95 % klientů pociťuje okamžitou úlevu již po první terapii.

REZERVOVAT TERMÍN ZDE

koučink

Tam, kam vkládáte svou energii, tam také vzniká cesta!

Během 60 až 90 minut s vámi připravím nejvhodnější řešení vašeho problému. A jako přidanou hodnotu prostřednictvím svých léčitelských schopností odčistím z energetického pole možné příčiny vašich potíží.

K ČEMU SLOUŽÍ KOUČINK

Mým cílem, je vás povzbudit a najít příčiny vašich potíží. Chci vám ukázat novou možnost, žít krásný život a dopřát si vše po čem toužíte. Dále odstraníme bloky a negativní zážitky z dětství, dospívání, výchovy a negativních zkušeností. Po tom se začnete měnit, budete mít dostatek životní energie a nadšení do života. Vše je ve vás ukryto a mým úkolem je to ve vás najít a podpořit vás.

REZERVOVAT TERMÍN ZDE