Bachovy esence

38

bylin

Které vnesou harmonii do Vašeho emočního života

Ve 30. letech minulého století pocítil anglický lékař a bakteriolog Edward Bach nespokojenost s jednostranností vědecké medicíny a na homeopatických principech připravil 38 výtažků z divoce rostoucích rostlin, jejichž správná kombinace vede k nastolení emoční harmonie. O sedmdesát let později jsem měla to štěstí, že jsem mohla studovat Bachovu květovou terapii přímo v místě jejího vzniku na Britských ostrovech. Bachovy esence od základů změnily můj život a denně jsem svědkem toho, jak hluboce pomáhají mým klientům. Jsem pevně přesvědčena, že pomohou také Vám!

Co jsou Bachovy esence a jak fungují

Bachovy květové esence jsou výtažky z květů nejedovatých bylin rostoucích ve volné přírodě. Každá z těchto 38 esencí působí určitým způsobem na lidskou psychiku a jejich správná kombinace přináší psychickou rovnováhu a emoční vyrovnanost.

S jakými potížemi Vám esence mohou pomoci

Bachovy esence pomáhají všude tam, kde nejsou v pořádku lidské emoce. Když cítíte strach, úzkost, propadáte panice, trpíte nedostatkem sebedůvěry, neovládáte svůj vztek, jste příliš náchylní ke stresu. Pomáhají zvládat krizové situace, jako jsou rozchod s partnerem, ztráta zaměstnání, smrt blízkého člověka. Působí pozitivně na dospělé, děti, a dokonce i zvířata. Bachovy esence nejsou léky a nenahrazují léky.

Pokud máte zdravotní potíže je třeba nejdříve kontaktovat lékaře.

Bachovy esence pro děti

Bachovy esence jsou vhodné pro malé děti, miminka, batolata i pro ty odrostlejší děti. Bachovy esence jsou 100% čistě přírodní produkty, které v žádném případě nezatěžují dětský organismus, a proto je můžete použít i pro novorozence naprosto bez obav.

Kdy Bachovy esence pro děti pomáhají

Esence po prožitém šoku, traumatu.

Esence při dětské apatii a nezájmu.

Bachovy esence pro hyperaktivní děti.

Esence pro zvýšení sebevědomí.

Bachovy esence pro hysterické projevy a návaly vzteku

Esence pro dětský strach ze tmy, z neznáma, noční můry apod.

Bachovy esence pro zvířata

Bachovy květové esence pomáhají Vašim domácím zvířatům a mazlíčkům stejně jako Vám. Každé zvíře má svůj charakter, svoje nálady. Stejně jako člověk prožívá emocionální stavy a v jejich důsledku nějak mění své chování.

Při vybírání Bachových esencí pro zvířata se musíme zamyslet nad tím, proč zvíře reaguje tak jak reaguje, kdy a proč nastala změna. Bachovy kapky se mohou podávat zvířeti přímo do tlamy nebo do vody na pití a jsou i další způsoby.