Energetická harmonizace

Pro energetickou

rovnováhu

Naše tělo je kromně fyzických částí, jako jsou svaly, kosti, krev, složeno také z energetických částí, které nejsou viditelné pouhým okem. Jedná se o meridiány (na nich akupunkturní body), čakry, auru. Jsou měřitelné některými přístroji, dokonce je lze vyfotofrafovat speciálními fotoaparáty. A přesně tyto části, které nejsou pouhým okem viditelné harmonizuji. Otevírám a přivádím do rovnováhy.

CO HARMONIZUJI?

čakry

auru

meridiány

proudění energie tělem

haru

energetické pole orgánů

hemisféry

PROČ PROVÁDĚT HARMONIZACI?

Proudění energie je velmi důležité, stejně tak jako v krevním objehu je nutná cirkulace krve, stejné je to i v meridiánech, neproudí v nich krev, ale energie (prána, čchi), která vyživuje naše orgány. Vše v těle musí být v přesně daném množství, v přesné harmonii, pak je schopno být zdravé a regenerovat se. To je tedy mým cílem, rovnováha = zdraví.

V našem těle se hromadí emoce jako je stres, strach, úzkosti. Ty se ukládají v orgánech i v jejich energetickém poli, jako jsou meridiány a aura. Nevidíme je, ale necítíme se dobře. Není to ono. Nemáme dostatek energie, jsme protivní sami sobě, onemocníme. To jsou hlavní důsledky zablokované, stagnující energie.

JAK ČASTO PROVÁDĚT HARMONIZACI?

Při nemoci – Pokud je někdo více nemocen, dochází na harmonizaci 1 x týdně.
Preventivně – Pokud je zdraví a chce se cítit stále dobře a plný energie, dochází většinou 1 x měsíčně na udržovací harmonizaci. Jedná se o prevenci. Emoce se v nás totiž hromadí, jako by jsme plnili batoh na zádech, chvilku ho uneseze, ani si často nevšimnete, že je stále těžší. Průběžně (preventivně) oděbírám s tohoto batohu uložené negativně nabité emoce. A vy se tak můžete cítit stále plní energie a užívat si život ve zdraví.

individuální přístup

Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho osobních potřeb. Kombinuji nejlepší prvky všech poskytovaných procedur. Cílem je zejména zlepšit celkový zdravotní stav, ulevit od bolesti, odstranit blokády a napětí, obnovit tok energie, posílit imunitní systém a zbavit těla škodlivých látek.

na co pomáhá

Harmonizace je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.

Při harmonizaci jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli. Masáž se ve většině případů používá jako prostředek fyzické a duševní relaxace, kde dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, zlepšení prokrvení a tím i látkové výměny, která napomáhá lepšímu a rychlejšímu průběhu léčby míst, na které je masáž aplikována.

Velmi významné také bývá následné ovlivnění centrálního nervového systému a dokonce i jednotlivých orgánů uvnitř těla přes reflexní oblouky a energetické dráhy (meridiány).

Je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

terapeut

Harmonizace jsou prováděny mistrem Reiki a několika dalších léčivých energií jako je Ra-Sheeba, Ki-Manna, ad.

REZERVOVAT TERMÍN ZDE