Svět léčitelství, médií a přístup některých terapeutů alternativní medicíny mě někdy opravdu dráždí

Pořad A DOST! sleduji a podle něj někdy nakupuji kvalitní výrobky. Teď však musím projevit svůj nesouhlas a manipulaci s lidmi, díky neobjektivnímu posudku metod, které fungují, jen se někdy dostanou do nesprávných rukou. Projevuji touto formou své rozhořčení v souvislosti s tím, že je vybrán jeden terapeut alternativní medicíny, který dle mého soudu nejedná v souladu s etikou léčitele, manipuluje s klientem prostřednictvím strachu, je nevzdělán v oboru a vyjadřuje se naprosto odporným způsobem.

Odmítám být hozena do stejného pytle s touto paní a ještě dalšími lidmi chovajícími se podobně. Mám podobnou zkušenost a ta mě utvrzuje v tom, že se jedná o určitý vzorek lidí, který se nachází mezi zedníky, lékaři, učiteli, ad. Vždy se mezi nimi najdou ti nekvalitní.

Mezi léčiteli se objevuje mnoho manipulátorů a programátorů …
Nemám v ruce žádnou klinickou studii o účinku plazmového generátoru, ale používám selský rozum a sleduji účinky na své rodině a mých klientech. Doporučuji postup detoxikace pro nejvyšší dobro mých klientů a ctím etiku léčitele, nehaním práci lékařů, jen doplňuji, co v těle chybí, a pomáhám tělu, aby získalo zpět regenerační schopnost a uzdravilo se. Používám k tomu kombinaci všeho, co umím a znám. A jsem si jistá, že není nutné půl roku se každý týden plazmovat, abyste se vyléčili … To je prostě hloupost.

Jsem zastáncem názoru, že nemoc je psychosomatická. Psychická nevyrovnanost způsobí v těle nerovnováhu a ta umožní množit se bakteriím, virům, plísním i parazitům. Znám mnoho případů, kdy po plazmě lidé vyloučily stolicí mrtvé parazity, pocítily úlevu, zbavili se dlouhodobých zánětů, ad. Znám však také případy, kdy ani plazma nepomohla. A to je fakt.

Prosím používejte selský rozum, nenechte ze sebou manipulovat médii, ani léčiteli, ani nikým jiným. Důvěřujte svým pocitům. To je ta nejlepší cesta, kterou se můžete vydat.

https://www.stream.cz/adost/10016428-obrovsky-podvod-zazracne-pristroje-pry-zachranuji-zivoty

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *