Moc ráda bych vám nyní před vánoci připomněla, že jste těmi nejdůležitějšími ve vašem životě. Dopřejte si čas pro sebe. Pokud máte mnoho práce, staráte se o své děti, svou rodinu. Vzpomeňte si každý den na sebe, na své potřeby.

Naučte se požádat o pomoc, když nestíháte.
Naučte se mluvit se svými dětmi, vysvětlujte jim, že je důležité, dělat si čas sami na sebe. Tím je to také naučíte.

Ráda bych vám připomněla, že vánoce jsou svátkem klidu a lásky. Není třeba padnout do roztrhání těla. Zapojte svou rodinu, do vánočních příprav.
Co je nejkrásnější, když děláme věci společně a dokážeme se u toho pobavit.

Čas strávený u stromečku a štědrovečerní večeře, je jen kraťoučký okamžik. Dělejte to nejen pro tento čas, ale užívejte si přípravy, užívejte si své přátele, svou rodinu, světýlka v oknech. Zastavte svou mysl, na teď. A dívejte se kolem sebe.
Miluji tento čas, své přátele a svou rodinu.

Pojala jsem tyto vánoce jinak. Každý rok si slibujeme, že si nic nebudeme kupovat a pak se dárky ani nevejdou pod stromeček. Každému jsem něco vyrobila, něco od srdce. Nemohu teď před vánoci popisovat podrobnosti, jelikož i má rodina čte mé příspěvky 😉 Více vám prozradím po vánocích 😉

Světýlka v oknech mám již asi 10 dní, stromeček budeme zdobit tento týden. Máme ho totiž nejraději před vánoci. Každý víkend až do vánoc k nám budou přijíždět moji přátele z celé republiky, moc se na ně těším. Dokonce jsem byla pozvána na vánoční večírek z mé bývalé práce, tak se moc těším, mám tam skvělé přátele. S mými studenty se před koncem roku vídám víc jak jindy, užívám si s nimi semináře a ráda jim předávám, své zkušenosti. Cukroví tento rok bude zdravoučké bez pečení, jen oříšky, datle, kakao, kokos, možná i rumík. Úklid mám za sebou, jelikož jsme se s manželem vymalovali a je to úžasná úleva. Krásně se mi doma dýchá, jsou vyhozeny všechny nepotřebné věci. Uklizen letitý prach za skříněmi, krásná barva na stěnách. Chystáme se na vánoční koncert The Boom.

Mám velikou radost a byla bych moc ráda, abyste si to také užili.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *