Je dán každému z nás. Není vyhrazen jen někomu. Pokud si ho neuvědomujete, tak věřte, že ho již máte a můžete jej ještě prohloubit.

I když to třeba nevíte, léčíte už dávno. Když se zraníte, co děláte? Podvědomě přiložíte ruce na zraněné místo, tlačíte na něj. A ono opravdu přestává bolet.

Jak je to možné, co máte v rukou? Jedná se o dotek, procítěný láskou a péčí. Předáváme tak jakousi esenci lásky a ta má schopnost vše vyléčit.

To je také přesně to, co dělají léčitelé. Umí k tomu ještě vnímat a usměrňovat léčivou energii (pránu). Kdysi jsme si tyto schopnosti uvědomovali, byli základem mnoha kultur, byli naší přirozenou součástí.

Uvědomte si, že to opravdu umíte a začněte vědomě tyto schopnosti používat pro své zdraví, radost a hojnost.

Jelikož  onemocnění dle mého názoru pramení z nedostatečného proudění prány tělem. Je nutné toto proudění obnovit, zprůchodnit cesty, kterými proudí. Představte si jako krev, která proudí v žilách. Když jsou žíly ucpané vzniká v těle problém. To samé platí i v případě prány. Léčitel při léčení odstraňuje blokády, které brání pohybu prány. Jedná se o uložené negativní emoce, jako je strach a úzkost, která stagnuje v těle i auře. Obnovuje tak její proud a přirozenou schopnost organismu regenerovat se.

To vše jste schopni dělat, stačí ji jen vzpomenout. Jsem tady kromě jiného od toho, abych vám to připomněla.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *