Naše celé já je tvořeno z několika částí, které v sobě nesou informace, informace o všem co jsme již prožili, co jsme kde viděli, slyšeli, vnímali. Neseme si v sobě dokonce informace od našich předků, našich minulých životů, všeho, čeho jsme byli kdy součástí a dokonce i zkušenosti jiných lidí.

To vše nás ovlivňuje v našem celém životě, co děláme, jak to děláme, proč se něčemu bráníme, a něco děláme s naprostou přirozeností.

Tomu co jsme prožili, říkám programování. Vytváří to Váš individuální pohled na vše kolem. Jak už jste pochopili, nemáme tam jen dobré vzorce. Je důležité se začít pře programovávat.

Co to znamená?
Začneme plnit svůj mozek informacemi, které nám slouží k tomu, dosáhnout svých snů. Naplňte se novými zkušenostmi, příběhy. Na začátek můžete Váš problém probrat s někým, komu to funguje, vztah, podnikání, přátelství i třeba zhubnutí.

Doporučuji Vám radit se s těmi, kteří mají řešenou oblast v životě funkční. Nedoporučuji Vám stále dokola řešit svůj nefungující partnerský vztah s kamarádkou, která má stejný problém. Budete se v tom topit obě dvě.

Důležitý je také Váš záměr
Vaším záměrem by mělo být se posunout dál, vyřešit nefungující. Ne, jen dokola problém „řešit“. Řešit ho můžeme i celý život. Stejně tak je to s léčením, léčit se můžete celý život, naším záměrem by mělo být „vyléčit se“. Mějte tedy správné záměry, Váš mozek Vám pak pomůže je naplnit

Vy se však potřebujete dostat nad daný problém. Znáte frázi „buď nad věcí“, ano tak nějak jste schopni se dostat z potíží a začít vše správně řešit, a nejlépe vše vyřešit. Navždy!

Lidé, kterým vztah funguje, jsou Vám schopni dávat rady, které opravdu fungují. Nemáte v ruce vstupenku, které Vám vše vyřeší, ale při nejmenším dobrý návod do začátků. Zbytek už si doladíte, dle vlastního uvážení sami.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *