Dnes jsem jela nakupovat, jelikož je období velkých veder, vyrazila jsem brzy ráno, abych byla co nejdříve zpátky. Na silnici to vypadalo, jako by se lidé vžili do rolí agresivních vos. Když už jsem byla svědkem 3 konfliktu mezi řidiči, řvali na sebe a já cítila, jak mě začíná vír událostí vtahovat do děje.

Dívala jsem se na sebe jako bych byla mimo své tělo. A říkala si, brzdi, brzdi, nikam. Hlavně klid, zvládnu to v klidu a pohodě. Jsem nad těmi vibracemi, které jsou kolem.

Víte co se děje, když se necháme vtáhnout do děje?

Před tím jste klidní, zpíváte si. A najednou zlom a je tu agrese a stává se z vás nadávající řidič „tak jeď, sakra“.

Co se stane je, že změníte své vibrace, začnete jinak rezonovat!

Vše kolem specificky vibruje, stručně k faktům o vibracích:

  • Beta (14 – 30 Hz) cítíme vzrušení, ostražitost, vysoké úrovně souvisí s úzkostí, nemocemi, pocity odloučení, spory, útěkem.
  • Alfa (8 – 13,9 Hz) cítíme se uvolnění a v bezpečí, v duševní pohodě, zvyšuje se produkce serotoninu, meditujeme, vstupujeme do podvědomé mysli, zvyšuje se naše imunita.
  • Théta (3,9 – 8 Hz) v těchto vlnách dochází k hluboké relaxaci a uvolnění, zlepšuje se naše paměť, prohlubuje se intuice a kreativita.
  • Delta (0,1 – 4 Hz) v těchto vibracích se nacházíme při hlubokém spánku, stav hlubokého uvolnění a bezvědomí. Jde o nejpomalejší mozkové vlny, které zajišťují tělesnou regeneraci.

Asi všichni znáte, když jste v harmonickém prostředí někde na chalupě v souladu s přírodou, nebo na úžasném relaxačním víkendu. A pak se vracíte domů, do práce. Vaše nálada se náhle mění.

Proč?

Jednoduše, vstupujete do odlišných vibrací.

Životní prostor, lidé, zvířata, předměty mají své specifické vibrace.

Jak se udržet ve vysokých vibracích, i když jsou kolem vás vibrace nízké?

Dosáhnete toho, tak když v sobě dokážete udržet dostatek světla. Jde o umění mistrů. V němž je důležité respektovat negativitu a nízké vibrace. Jak uvnitř nás, lidech tak i prostředí. Obecně řečeno, dát negativitě její prostor. Nesnažit se ji ovládnout, nebo se jí nechat pohltit.

Připustit, že existuje a nechat ji žít.

To je možné tehdy, pokud dojdete k sebepoznání a máte zpracovány a přijmuty své vnitřní slabosti a neduhy. Nevinit se za ně a odpustit si. Nemusíte pak již brát energii druhým, jelikož jí máte dostatek. Nemusíte bojovat, abyste byli středem pozornosti. Jelikož jste středem a ovládáte danou událost, vy.

Když jsem tady ráno opouštěla domov byla jsem, odhaduji na 13 Hz. Zpívala jsem si v duchu a byla v klidu.

Pak najednou, bác 20 Hz a už se to na mě chystalo. Chvilku jsem byla toho součástí. Uvědomila jsem si, co dělám. A přestala se účastnit té hry. Jen jsem ji nechala kolem sebe probíhat s pochopením druhých. Je obrovské vedro již několik dní, mnozí jsou nevyspalí, nevrlí z toho, že musí být celý den v tom obrovském horku. Chápu je. Zůstala jsem klidná.

Přidejte se …

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *