Často od Vás dostávám dotazy, co dělat, když stále zůstáváte na místě ve starých vzorcích a negativní náladě. Neznám univerzální lék, ale mohu Vám zde napsat několik věcí, které dělám já, pokud okolnosti v mém životě nejsou růžové.

Dívám se na sebe a pozoruji co se se mnou děje, v čem sedím, jak se cítím. Jako první požádám své vedení o odvedení všech temných a negativních energií, ve kterých se nacházím, uzavřu všechny portály a odvedu vše negativní. Někdy žádám o duchovní nakopnutí.

Pak pozoruji, co dělají moje myšlenky, jaká destrukce se v nich vytváří.

Ze svých zkušeností vím, že se v dnešní době má naše mysl neskutečnou schopnost měnit realitu. Proto pokud máte negativní představy o sobě, svém okolí, tak se to okamžitě děje. Proto doporučuji, jděte ven, rýpejte se v záhonku, jeďte na kole, běhejte v lese, jděte se psem, nebo s dětmi a pozorujte, jak si bezprostředně hrají. Poslouchejte přírodu, ptáky, stromy.

Odpoutejte se od toho, co Vás trápí a snažte to nahradit něčím krásným.

Pokud máte problémy v práci, doma, půjdou vám lépe a s nadhledem řešit, když se z procházky vrátíte domů, možná tam už ani nebudou. Nevím.

Když problémy, které mohu řešit, jsou kolem mě delší dobu, tak prostě vstanu a jdu je řešit. Zbavím se strachu, dodám si odvahu a důvěru v sebe sama a jdu na to.

Pokud s něčím nemohu nic udělat, nenechávám se jen vtahovat do negace, která kolem daného problému vzniká a věřím, že bude dobře.

Užívejte si krásný život, stále tam venku je, jen vaše emoce z něj dělají něco jiného 😉