Vnitřní síla muže, se pozná podle toho, že dokáže ustát všechny emoční výkyvy své ženy.

To, že na vás vaše žena na střídačku křičí a srdceryvně pláče na rameni, není vůbec nic proti vám. Když toto pochopíte, už navždy budete žit se svou ženou v míru a porozumění.

Uvnitř jsme velmi křehké a zranitelné, navenek však dokážeme kousat a škrábat. A to jen proto, že žijeme emoční rošádu. Ta se odehrává v naší hlavě i v našem srdci. Ze všeho máme nějaký pocit, z každé situace, člověka, prostě ze všeho. Dokonce cítíme pocity ostatních. A někdy si s tím vším prostě jen už nevíme rady a pláčeme, nebo křičíme. A to na toho nejbližšího a tím jste vy. Máme v sobě spoustu nevyřešených zranění a vzorců minulosti a ty se sem tam vynoří. Ať už si myslíme, že je máme vyřešeny. A ejhle, oni tam stále jsou.

V mžiku dokážeme přepnout z režimu pohody do útoku. To je proto, že naše pocity se okolnostmi rázem změnily. Naše mysl ví, že je to hloupost, ale někdy si s tím nevíme rady a prostě bouchneme.

Pokud dokážete čelit těmto výkyvům nálad, bez toho aniž by se vás to osobně dotklo a i přesto, že vás žena zlobí svými útoky, a vy ji přesto dokážete obejmout a stále milovat. Máte vyhráno. Díky vaší lásce a pochopení, dokáže žena vyřešit svá stará zranění a cítit znovu lásku a mnohonásobně vám to vrátit.

Muži vydržte 😉 máme vás rádi 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *