Moc o nevening-567840_1920í nemluvíme, bereme ji jako něco špatného, nejsme zvyklí přijímat ji jako součást našeho života. Je to tabu, ke kterému se otáčí společnost zády. Dětem říkáme, otoč se, ať to nevidíš. Jako by se nás to netýkalo.

Dnes mou rodinu a mě opustila blízká osoba a já bych se ráda s vámi podělila o své pocity.

Cítím bolest ve svém srdci, ale na druhé straně veliký klid. Když mě včera polil intenzivní pocit jejího odchodu, chytila jsem se jen za srdce, vyhrkly mi slzy a cítila obrovskou úlevu, smíření, přijetí a velikou pokoru ke koloběhu života. Věděla jsem, že je konec jejího fyzického života.

Nevnímám smrt jako něco špatného, i když mnohdy proces odchodu je velmi těžký. Je to však cesta každého z nás. Tu jsme si každý zvolili. Učíme se i tehdy, když odcházíme.
Lidé když opouští své fyzické tělo, necítí strach, ale úlevu a klid.
To by nás, kteří zůstáváme, mělo uklidnit a měli bychom přijmout to, že se tak stalo.

Mnohdy své blízké držíme za každou cenu a nechceme je pustit.

Prosím pusťte ty, kteří již nežijí, a věřte, že jejich přítomnost není již fyzická, ale na úrovni éteru stále existují a také uvnitř vašich srdcí.

Těm, kteří se i po několika letech nevyrovnali se ztrátou blízké osoby, radím, aby si udělali doma v klidu rozlučkový rituál. Zapalte si svíčkou, uvědomte si, proč je stále držíte, proč je chcete zpět, co vám chybí, všechny bolestné pocity pusťte, ať mohou z vašeho srdce odejít, rozlučte se a ponechte si v srdci krásné vzpomínky a také si uvědomte možnost aktivovat jejich éterickou přítomnost, kdykoliv budete potřebovat. Věřte, velmi se vám potom uleví.

Na závěr přeji vám všem krásný život, užívejte si jej plnými doušky. Užívejte si svou rodinu, své blízké, přátele a zvířecí miláčky. Teď a tady 😉

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *