V poslední době narážím na jeden a ten samý problém.

Lidé si stěžují, že jsou nemocní, bolí je záda, jsou obézní a nespokojení.

Na mé návrhy řešení mají jen tunu výmluv, proč to nejde. Nemůžu změnit jídelníček, to už nebudu moci jíst vůbec nic. Nechci si chystat jídlo večer, to bych nedělal nic jiného. A kdy se jako mám jít projít, když je teď venku hnusně a mě všechno bolí. A tak dále. NECHCI A NEMŮŽU … běží jak na kolovrátku.

Řeknu Vám jednu z moudrých rad, které díky pozorování lidí a jejich opakujících se problémech, vnímám jako nejdůležitější.

JE DŮLEŽITÉ NĚCO ZMĚNIT.

JE DŮLEŽITÉ SE PŘESTAT VYMLUVAT.

Zárukou úspěchu je změnit svůj pohled na věc. Jak to dělám teď, mi nedělá dobře. Tloustnu, všechno mě bolí, jsem v depresi. Je třeba VYSTOUPIT ZE SVÉ KOMFORTNÍ ZÓNY. Ze svého pohodlí. Ze svého teplíčka a lenosti. Opustit nefungující návyky a začít TO DĚLAT JINAK.

Když si přečtete příběhy lidí, kteří zhubly. Lidí, kteří se zázračně uzdravili. Lidí co mají úspěšný business. Dojde Vám, že vždy museli udělat opravdu hodně k tomu, aby se tak stalo. A to nejen na měsíc, ale už navždy. NAVŽDY ZMĚNIT ŽIVOTNÍ STYL. Navždy změnit svůj přístup.

Vždy to něco stojí, ale na konci je úspěch.

Vemte si dnes jednu věc, kterou už dlouho řešíte. Napište si jí na papír jako svůj cíl. A začněte přemýšlet nad tím, co dělat, abyste tam došli. Ve chvíli, kdy ve vaší hlavě vyskočí, TO NEJDE, to je složité. Zastavte tu myšlenku a přehoďte v hlavě výhybku. A dívejte se směrem, kde je řešení. Už nikam jinam. Začněte si být sami sobě koučem a trenérem a posuňte se dál.

Začněte druhý den od rána dělat vše, co vede k vašemu cíli. A pozorujte pár dní, jak se cítíte. Klidně si pište deník, ať nezapomenete, jaké to bylo před tím. Je to někdy důležité vědět, abyste poznali, jaký kus cesty jste ušli. A pak deník klidně zahoďte.

Od té doby už to dělejte jen takto.

Na konci zjistíte, že vše je možné. A že hranice jsou jen ve vaší hlavě.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *