Důvodů může být mnoho. Zkuste se zamyslet nad tím, když si něco přejete. Jaké máte pocity, jde to z Vašeho srdce a cítíte, že si to zasloužíte, že to můžete mít. Nebo naopak, se Vaše přání zarazí někde pár centimetrů od Vašeho těla, zastaví ho myšlenka typu „to přeci není možné, nemám na to“, „tak jednoduché to přeci nemůže být“, „vždyť mi stačí, co mám“, „nevystrkuj růžky a buď rád, že jsi rád“, „bez práce nejsou koláče“ a mnoho dalších představ a vzorců Vaší mysli.

Tak to je jedna část, na které zkuste zapracovat, svým uvědoměním, tak umíte odblokovat, co si brzdíte. Zasloužíte si vše, co si přejete. Osvoboďte se od svých programů a programů společnosti.

Další důvody, proč nefungují Vaše přání, se nacházejí v energetickém poli člověka. Tak jak je čistá naše aura a čakry, tak také fungují naše přání.

Představte si obal kolem sebe, který není vidět pouhým okem, ale chová se jako nepropustná folie kolem celého těla. Je složena ze strachu, nízké sebe hodnoty, závisti, sebe trestání, odporu, žárlivosti, bezmoci a mnoha dalších emocí. Ta brání tomu, abyste přání poslali do světa a ona se Vám splněná, vrátila zpět.

Jak je možné se zbavit těchto nečistot:

  • uvědoměním, že tam něco takového mám
  • v meditaci
  • dechovým cvičením
  • výborná je metoda SRT (Spiritual response therapy)
  • zasvěcením do energiíí jako je Reiki, Ra-Sheeba, ad.
  • transformačním čištěním

A třešinkou na dortu je naše schopnost realizovat své sny, v jakých si energetických paralelách. Představte si je, jako energetické bubliny, které putují s Vámi a vy v nich, v podstatě vše o čem sníte, máte, ale tam, ne tady. Vaše energetické pole vnímá „co chceš pořád, vždyť už to máš“.

Co můžete udělat proto, aby se to nedělo, představovat si vše tady a teď, ne v prostoru mimo Vás. Dívejte se na místa, kde chcete dům postavit. Posaďte se na zahradu, kde chcete postavit skleník a dívejte se na místo, kde má být. Tady a teď v tomto světě a čase.

Někdy je však systém kolem našich přání a myšlenek v éteru doslova začarovaný a sami z něj neumíme vyjít ven. Pokud budete potřebovat pomoci s hlubším odblokem, obraťte se například na mně, ráda Vám pomohu, dostat se ze začarovaného kruhu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *