Ráda bych se dnes zmínila o tom, jak někteří stále tyto dvě věci od sebe rozdělují. To je čarování (spiritualita) a to je běžný život.

Zastavte se a své úžasné schopnosti tvořit svou realitu, používejte stále a všude ať už pracujete na úřadě, v bance, prodáváte v obchodě, masírujete, nebo pečujete o svou rodinu. I ti co nejsou zasvěceni do reiki, či jiných energií, mají tuto schopnost. Úplně každý člověk na zemi tuto schopnost má. Zasvěcením se mění energetické pole, čistí se od negativních nánosů a tím lépe prochází pozitivní myšlenky tímto polem a tvoří realitu. To je jediný rozdíl.

Propojte obojí dohromady. Jedná se o jednu věc. Je to váš život, který funguje na energetické, emocionální i fyzické úrovni.

Ti co jsou od jak živa pozitivisty, mají obrovskou výhodu. Nemusejí nic moc řešit, ono jim to prostě jde.
Ti co jsou spíše negativní, mají možnost s tím něco dělat. Přehodit si v hlavě výhybku a říci si, tak jak to mohu udělat jinak. Chci si to užít, nechci přeci trpět.
Nemusíte sedět dlouhé hodiny či minuty v meditační pozici a čistit si svůj den, stačí jen v dobrém pomyslet na svůj den a máte hotovo. To je celé 😉

Jsem zvyklá čarovat stále a ve všem co dělám, ať už jedu nakupovat, nebo mají přijít moji klienti na terapii, nebo seminář. Stále.

Po dlouhé době jsem na to zapomněla. S manželem jsme o víkendu malovali. Přiznám se, že jsme se na to moc netěšili, a když jsme se chystali malovat kuchyň, v duchu mi prolítla myšlenka „no to bude peklo“ tolik zákoutí a věcí, které musíme zakrýt, odnést, přelepit. No a s touto myšlenkou jsem nic nedělala, jindy by mi hned v hlavě naskočil pozitivní, to v pohodě zvládneme. A tentokrát nic.

Měla jsem stále špatný pocit, že se něco stane, stále jsem dávala pozor. Ale nic jsem neřešila, nezměnila svůj pohled a nechala jsem to prostě běžet. Běžně reaguji tak, že vědomě během pár vteřin profouknu své akce, které přicházejí (cestu, nákup, vaření, sekání trávníku, návštěvu, jednání, seminář). Profouknu od všech negativních emocí a programů. Svým vědomím. Tentokrát zase nic.

Každý máme někdy prostě své dny 😉

Tak a co se nám povedlo. Nechali jsme stát halogenová svítidlo na parapetu a z toho obrovského tepla, nám puklo sklo u okna.

Vymalováno máme krásně, jen nás opravdu moc mrzí tento zbytečný kousek. Ale každý z nás potřebujeme někdy zjistit, jak vypadá život, když jedeme v pozitivním naladění, nebo naopak.

Takže čarujte pro své dobro a štěstí stále, v každém odvětví svého života. Ne až po práci, ne až budete v klidu. Teď.

Umíte to každý.

Je to tak jednoduché.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *