Když vztah funguje, můžeme si v něm dovolit naprosto svobodně vyjádřit samy sebe. Své světlé i temné stránky. Ten druhý to ze začátku možná naprosto nechápe a říká si „teď je tu někdo jiný“. Často těmi kdo mění nálady, jsou ženy. A víte proč? Protože více fungují na emoční úrovni, muži spíše používají logiku a levou hemisféru. Někdy nechápou, co za cizí paní vedle nich je, když tu ještě před chvilkou byla jejich úžasná milá ženuška, které v poklidu vařila oběd.

Ovlivňuje nás mnohem více faktorů než muže, naše nálada je závislá na hormonech, množství energie, pocitech ostatních členů rodiny, pocitu lásky. Tu můžeme ve vteřině ztratit a rázem jsou z nás dračice. Protože prostě lásku chceme, potřebujeme jí k životu více než muži!

Někdy za mnou chodí ženy a říkají, musím to překousnout, něco ve mně by křičelo na všechny strany, ale já se ovládám. Nechci křičet, vždyť mě to za chvilku, jen co vychladnu, bude mrzet.

Ale milé ženy, to co děláme, je zajištění cirkulace a proudění energie a ta se musí hýbat, to už je známo z fyziky (ale do toho se pouštět nebudu, už ve škole jsem v tomto oboru byla trošku mimoň) a pak je jí kolem dostatek. Dokonce i váš muž z ní čerpá. Možná si myslí, že ty vaše nálady jsou hrozné, ale věřte, když tam tu dračici doma pak nemá, tak se nudí a hledá jinde. Toť alespoň z pozorování okolí 😉

Já jsem v celku klidná povaha, ale když to do mě vjede tak prostě lítají blesky. No a můj muž mě už za ta léta zná. Zná několik podob mých emočních nálad. Někdy nechápe, tak na něj mluvím „prostě toho mám dostat, tak mě nech, za chvilku to přejde“. Nebo pak přijde ta, kdy si říkám o obejmutí, někdy nevím proč, neumím si o to říct, tak dělám herečku. No ne vždy se mému muži chce mě v takovém stavu objímat svou ženu, ale jelikož mě má stále zjevně rád. Dělá to a já za chvilku pláču hrachy emocí, dojde mi kvůli čemu, se čertím a jaká emoce to přetekla. A za chvilku jsem zase klidná.

Dovolte si být samy sebou už na začátku vztahu, poznáte tak nejlépe, zda funguje. A když ne, tak přijde jiný, který bude milovat, to jaká jste. Jak spíte, jak si čistíte zuby, jak se mračíte. Tak se pozná zámek a klíč, prostě do sebe zapadne a nemusí se nikde nic brousit a ohýbat. Stejné je to s námi. Buďme tedy samy sebou, tak najdeme své štěstí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *