Ze své praxe a vlastní prožité zkušenosti, jsem si uvědomila, že lidé při léčení procházejí určitými fázemi. Tyto fáze jsou součástí jejich proměny.Léčení si žádá změnu myšlení, změnu emočních vzorců, někdy změnu partnera, bydlení či práce.

V sérii dokumentů vám popíši 8 fází léčení, kterými jsem si osobně prošla.

  1. ODMÍTÁNÍ
  2. ZLOST
  3. VYJEDNÁVÁNÍ
  4. ZTRÁTA NADĚJE A SEBE ODMÍTÁNÍ
  5. PŘIJETÍ
  6. ZNOVU NAROZENÍ
  7. VYTVÁŘENÍ NOVÉHO ŽIVOTA
  8. ŽÍT V NOVÉM ŽIVOTĚ

Někomu bude tento proces trvat několik dní, někomu možná rok, nebo déle. To opravdu nevím. Je to každého cesta. Pomohu vám jí zvládnout a především si uvědomit, co se právě děje. Samotné uvědomění, nás léčí. Vědění nám dává bezpečí a klid. Když vím, že to co se se mnou děje, je normální, tak jsem klidnější. A to je velmi důležité.

Na začátku je třeba si uvědomit a připustit, že máte nějaký problém, ať už je zdravotní, nebo jiný. Mnohdy se rozčilujeme, že se musíme něčím, co nás trápí zabývat, hledáme totiž nejdříve způsob jak si vše co nejvíce zjednodušit. Chceme většinou jít tou nejjednodušší cestou.

Léčení je proces, který má několik stupňů. Během nich je třeba projít mnohá vnitřní zákoutí a prozkoumat sám sebe, jít hlouběji a zjistit kdo jsme.

V další části vás provedu léčením všech vašich úrovní. Uvidíte, že bude potřeba zhodnotit všechny aspekty vašeho života a napravit ty nesprávně nastavené.