Zamiluj si svůj život

Zamiluj si svůj život

21 denní online kurz Zamiluj si svůj život

Jedinou cestou ke štěstí a radosti,  je cesta do Vašeho srdce. Je důležité si uvědomit, že jen vy držíte v rukou kormidlo svého života. Vydejte se se mnou na cestu do svého srdce.

Provedu Vás těmito kroky:1. LEKCE – JAK SE CÍTÍTE A CO CHCETE

Cílem tohoto modulu je vnímání Vašich pocitů, uvědomění toho co chcete a jakých změn je třeba.

2. LEKCE – OSVOBOZENÍ OD NEGATIVNÍCH EMOCÍ

Aby jste mohli učinit změnu, je třeba uvolnit negativní emoce, aby na jejich místo mohlo vstoupit jen to dobré.

3. LEKCE – ZAČÁTEK ZMĚNY

V tomto modulu se naučíte prakticky ovládat svou mysl i fyzické tělo, naučíte se odpouštět, zbavit se zloby.

4. LEKCE – ANALÝZA ŽIVOTA

Čemu věnujete pozornost, to roste. Proto se naučíte v tomto modulu, přijímat a milovat sám/a sebe.

5. LEKCE – PRAKTICKÉ RADY, VDĚČNOST A LÁSKA

Budeme se věnovat praxi v oblasti Vašich vztahů, práce, těla a prosperity.

Vděčnost je jedna z nejvyšších emocí, přínášejících nejkrásnější pocity, díky její aktivaci dokážete proměnit během krátké chvíle své pocity v radost a lásku.

6. MEDITACE

Meditace vděčnosti, lásky a očistná před spaním.

7. LEKCE – RITUÁLY

Naučíte se jednoduché techniky, které se stanou Vašimi každodenními ritály a umožní Vám setrvat ve stavu sebelásky a lásky k životu.

8.LEKCE – MOTIVACE

Podpora, abyste ve své nové cestě vytrvali a důvody proč.

 Pro koho je kurz určen:

Pro Vás, kdo chcete nalézt vnitřní klid, lásku k sobě a radost ze života.

Co získáte:

Vnitřní klid a spokojenost

Naučíte se cítit a rychle si navodit pocit duševní pohody a nenechat se rozhodit tím, co se děje kolem.

Radost a sebelásku

Naučíte se prožívat co nejvíc spokojenosti a životního naplnění.

Schopnost zvládat nepříjemné situace a emoce

Naučíte se pracovat s negativními emocemi. Zvládnete díky tomu přijmout i to, co vás zraňujedlouhodobě se začnete cítit výrazně líp.

Benefity kurzu:

Představte si, jak i ty nejtíživější situace zvládáte řešit s nadhledem a běžné starosti vás přestávají trápit.

Ložnice je místo, kde každý večer usínáte s příjemnými myšlenkami a každé ráno se probouzíte s chutí a radostí do života, protože víte, že vás čeká nádherný den.

Chmurné myšlenky jsou minulostí.

Cítíte, že svět je krásný prostor.

Lidé kolem Vás se usmívají a vy s nimi sdílíte svou lásku.

Další informace:

kurzem Vás krok za krokem provede Ing. Pavlína Komeštíková, terapeut SRT a kouč

kurz probíhá online a pro přihlášení je nutný účet na www.google.com

Zpětná vazba ke kurzu:

Určitě bych kurz doporučila každému. Jak sama říkáte, spoustu věcí člověk zná a ví, ale v běžném životě na to zapomíná. Tzv. duševní hygiena je důležitá, připomínat si určité věci…aby člověk nesklouzl zpátky k těm věcem, situacím, atd., co ho v životě trápí a brzdí. Děkuji Vám za navedení dát se tou lepší cestou a život si užít. Petra S.

Téma a náplň kurzu mě oslovil, bylo to přesně, co jsem potřebovala. Kurz je úžasnou pomocí pro lidi, právě v dnešní době. Karla P.

V poslední době mi tak něco chybělo a najednou se objevil tvůj kurz. Přesně pro mě, přesně to jsem potřebovala. Ty mě vždy naplníš energií. Pavlína P.

Je dobré slyšet od někoho jiného rady a informace, které sama rozdávám ale nyní jsou určeny pro mne. Díky kurzu mám dobrý pocit uvědomuji si sama sebe. V této komplikované „kovitové „situaci velmi motivující věc nabádájíci k nalezení životního uspokojení v osobním i pracovním život. Milena B.

Díky kurzu si uvědomuji, jak mám skvělý život  a že mi nikdo jiný než já, štěstí nepřinese. Pomohl mi plně si uvědomit, jaké štěstí vlastně mám, že se mám. Na čem ještě zamakat. A naopak s čím si dělám zbytečně hlavu. Lucie Š.

Díky kurzu ji umím najít čas pro sebe, více se soustředit na věci co mne dělají radost, a především uvědomění, že je čas zapracovat na sebelásce. Celým kurzem mě provázel příjemný a uklidňující hlas po celodenním shonu, meditace před spaním je úžasně uklidňující. Videa jsem vždy poslouchala „do sluchátek“, manžel byl zvědav co poslouchám, tak jsem pustila Vaší meditaci na hlas a včera se dožadoval opětovného puštění, prý se mu lépe spalo 🙂 Pavlína M.

Uvedomila jsem si díky kurzu, že flákám sama sebe a nejsem na prvním místě, potřebuji si to častěji připomínat. Už vím, že když občas nevypnu, dopadne to bledě, mít rád sám sebe a občas prostě nic nedělat. Štěpánka F.

Už po první lekci mi došlo, kde je problém. Stále se někam honím a mylšnky mi lítají v hlavě. Děkuji za vaše vedení. Stáňa K.

Krásný uklidňující hlas. Spím jak nemluvně.  Karina L.

Tohle jsem přesně teď potřebovala, Váš kurz přilétl jak z čistého nebe. Když už jsem byla opravdu zoufalá. Takle doba je šílená. Diana S.