Pavlína Komeštíková
komestikova_3

Pavlína Komeštíková

Jsem žena, která si užívá svůj život plnými doušky, ráda pomáhám lidem, vždy jsme to v sobě měla, i když jsem se pracovně zabývala úplně jiným oborem.

Pracovala jsem jako geoinformatik, svou práci jsem moc milovala, stále zlepšovala, vymýšlela nové věci, které zjednodušovali lidem práci. Po několika letech jsem však přestala cítit radost z práce, ale také ze života.

Tento bod se stal v mém životě významným zlomem. Začala jsem se vzdělávat úplně v jiném oboru než doposud, začala jsem studovat sama sebe, objevovat své zapomenuté schopnosti. Po nějak době jsem znovu cítila štěstí ze života.

Pak jsem začala znovu pomáhat lidem a to se také po čase stalo mým novým zaměstnáním. Odešla jsem ze své pohodlné a jisté práce a začala se věnovat alternativní medicíně a psychologii. Pamatuji si tehdy, že mým hlavním motorem, který mi pomohl se rozhodnout a dojít k mému významnému rozhodnutí, byla svoboda. Cítila jsem, že budu moci znovu létat, jako dřív.

Musím se přiznat, že je dodnes velmi důležitou emocí, kterou si užívám, když ráno mohu dělat to, co jsem běžně nemohla, jelikož jsem si musela včas v práci odpíchnout. Pak být někde 8 hodin ať už bylo hodně práce, či méně.

Jsem člověk, který cítí lásku, ve všem co dělá, mám ráda lidi, přírodu a svůj život. Věřte, že tomu tak vždy nebylo. A já jsem moc vděčná, že toto mohu dnes upřímně říci. Přiznám se, že mi to došlo ve chvíli, když jsem se setkala s lidmi, kteří to takto nemají. Brala jsem to totiž jako naprosto samozřejmé.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsme tady na Zemi a co je naším posláním? Ptám se na to také lidí kolem sebe a odpovědi jsou různé. Například mít děti a těm předávat své zkušenosti, pracovat, postavit dům, pomáhat lidem, či zvířatům, ad. Tuto otázku jsem si také položila. Myslím si, že konkrétně já jsem tady proto, abychom si užívala života, takový jaký je. Dnes. Nic víc a nic míň.

Pokud se s tím ztotožňujete, přeji Vám, abyste si také svůj život užívali.

Pavlína Komeštíková

Věřím, že všichni můžeme žít spokojený a šťastný život, když si ho přestaneme komplikovat, zbavíme se špatných vnitřních postojů a raději se učíme metody vedoucí nás ke štěstí. Ráda vás budu provázet na vaší cestě za osobním i pracovním štěstím, na cestě k sebepoznání.

Navštivte mé semináře, zaměřené na nalezení cesty ke štěstí a harmonii a objevení zapomenutých schopností sebeléčení.

Pokud hledáte inspiraci, zastavte se na mém blogu. Plném informací týkajících se vlivu emocí na náš život, jak ovlivňují naše energetické pole a pak tvoří náš život. Naučím Vás léčit se na všech úrovních (emoční, fyzické a energetické).

Srdečně vás zvu na víkendový pobyt Jak být sám sebou a žít svůj sen, který obsahuje inspiraci a konkrétní postupy, jak sama sebe začít přijímat a milovat. Jsem přesvědčená, že každý můžeme být šťastný a změnit svůj život můžeme, hned dnes.

Pokud se Vám líbí mé informace a rádi byste zůstali se mnou v kontaktu, stačí vyplnit přihlašovací formulář a přihlásit se k jejich odběru. Zajímavé informace a zkušenosti týkající se sebepoznání, zdraví, mých seminářů a víkendových pobytů zasílám maximálně 2 x měsíčně.

Mobil: 777 158 304
E-mail: komestikova@seznam.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *