Terapie SRT

Spirutul response

therapy

Terapie je založena na principu napojení (nacítění) na klienta. Při terapii si povídáme a já prostřednictvím svých schopností (intuice, vnitřního vidění) hledám příčinu potíží, mohou to být negativní přesvědčení a vzorce (z dětství, dospívání, práce, minulých životů), energetické blokády v meridiánech, fyzické zátěže, jako jsou parazité, bakterie, viry, plísně, překyselení či zakovení organismu, nedostatek vitamínů a minerálů.

Pomocí SRT jemožné rychle, efektivně a bez emocionální bolesti nalézt a odstranit nejrůznější hluboko uložené destruktivní programy a bloky, často z dětství a prenatálního vývoje, které brání v prožívání harmonického a zdravého života, fungujících vztahů, tvořivosti a prosperity.

REZERVUJTE SI TERMÍN ZDE

PŘOČ JE NUTNÉ ODSTRANIT NEGATIVNÍ EMOCE

Emoce mají tu schopnost, že se ukládají do našich orgánů a do naší aury a tam způsobují problémy, jako jsou chronické bolesti, záněty, deprese, úzkosti, nechuť do života, alergie a mnoho dalších.

CO VÁM MŮŽE PŘINÉST TERAPIE

95 % klientů cítí okamžitou úlevu, mezi další příznivé účinky patří klidný spánek, u které ho odpočinete a získáte energii. Což je velmi důležité pro jakýkoliv léčebný proces.
Během konzultace si klient často uvědomí, proč vznikli mnohé z jeho problémů. Je to motivace k novému, pozitivnímu myšlení a pohledu na sebe sama. A je to důležitý krok k tomu, aby se staré problémy už nevracely.

DÉLKA TERAPIE

Jedna konzultace metodou SRT trvá přibližně 90 až 120 minut. Počet konzultací potřebných k úplnému vyčištění závisí od závažnosti a množství negativních programů a energií. Ve většině případů postačí jedna až dvě konzultace.

CO JE MOŽNÉ TOUTO METODOU ŘEŠIT

Pokud jsou potíže způsobeny stresem a jinými negativními emocemi, tak může pomoci při jakýchkoliv potíží fyzického i psychického charakteru. Uvede zde několik z nich:

– problematické vztahy,
– problémy v práci – napětí, stres, konflikty,
– problémy s penězi,
– jakékoliv zdravotní potíže, tak kde klasická medicína nic neodhalí,
– psychické problémy a traumata,
– chronická onemocnění,
– únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, nejistoty nebo strachu
– stavy úzkosti, fobie a deprese
– vady řeči způsobené psychickým traumatem
– alergie, jako například potravinová alergie, senná rýma, astma,
– nevyrovnání se s odchodem blízké osoby,
– noční můry,
– bloky a negativní zkušenosti z minulých životů,
– čištění aury,
– zablokované čakry,
– přivtělené duše,
– geopatogenní zóny ve vašem bytě a nebo pracovišti
– energetické čištění rostlin, zvířat i předmětů
– máte vše a přitom se necítíte šťastní.

REZERVUJTE SI TERMÍN ZDE