Vždy žije přítomným okamžikem. Nepotřebuje meditovat, uklidňovat svou mysl. Žije přítomností, přirozeně a s láskou. Raduje se, když mě ráno vítá, když jdeme na procházku, když dostane krmení, když může skočit do vody, prostě se stále raduje.

Stále nás miluje. Nebojí se milovat, neříká si, když budu mít rád moc, páníček mi ublíží. Prostě přirozeně riskuje zranění, má stále otevřené srdce a usmívá se na mě. Nechce za to vůbec nic na oplátku. A vlastně dostává vše, co chce.

Je ztělesněním lásky, je stále na prvním místě. Lidé mají tendenci se řadit na 1, 2 nebo 3 místo. On mi ukazuje, že opak je pravdou. Je šťastný, chce lásku, chce napít, chce ven, chce domů, chce si hrát a spát. Když má něčeho příliš, tak mi to dá patřičně vědět. Má dost dlouhé procházky, tak se zasekne a nejde dál. Má dost mazlení, tak funí a odvrací ode mě. Neobětuje se, nedělá co nechce, a když to udělá, tak to dá patřičně najevo, nechce se zalíbit.

Možná jste se již naučili žít tady a teď, už možná umíte milovat bez strachu, ale jak udělat, abychom byli stále na prvním místě, za všech okolností?

  • Starejte se o své štěstí bez tlaku, jemně a přirozeně.
  • Řekněte, co chcete bez tlaku, jemně a přirozeně.
  • Buďte k sobě upřímní a autentičtí bez tlaku, jemně a přirozeně.

Mantry pro vás pro moudrý a šťastný život:
 
Jsem na prvním místě.
Jsem láska.
Miluji bez obav, otevřeně a naplno.
Užívám si každý okamžik svého života.
Raduji se.
Své štěstí mám ve svých rukou.
Jsem k sobě upřímný.
Jsem odvážný.
Vše je dobré.
P1070416irr3irr1

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna. Povinná pole jsou označená *