Škola Reiki

Reiki

v dnešní době

Škola Reiki v Ústí nad Labem již neučí Reiki!

Reiki je již dávno překonáno, díky tomu, že se již trvale v těchto energiích  nacházíme. Mnoho lidí díky tomu procitlo, mnozí stále nikoliv.

Když jsem došla k poznání, že existuje nekonečné množství variant. A já si z nich mohu vybírat, systém reiki byl překonán. Je prakticky jednou z variant.

Jen se tato varianta během let zanesla tolika informacemi (variantami) až se z ní stal kočkopes. Už se nepracuje s tím, musíme se napojit výš a dál a líp 😉 No a to už prostě není pro mně.

Výhodou je, že se můžeme rozhodnout a variantu opustit, když už nám přestala přinášet, co potřebujeme.

Dělám vše nejlépe jak umím teď a věřím, že nepotřebuji přílišné navádění, jelikož každý z nás máme vnímání a víme někde hluboko uvnitř, jak to má být.

Zkuste tedy pohlédnout do sebe a vnímat se. No a pak už jen opustit bubáky v sobě a dopřát si to, po čem toužíte. Stručně řečeno.

 Reiki bylo v dobách dávno minulých prezentováno jako tajné učení mocných, jak si přivolat štěstí. Předávalo se pouze vyvoleným, formou zasvěcení. To je dnes již také překonáno.

Jedná se jen o jednu z variant.

Stačí ji otevřít, vstoupit do ní a žít v ní.

Reiki

Rei = universální duchovní moudrost, Ki = energie

je životní filozofií

harmonizuje a léčí

K tomu, aby jsme mohli s energií pracovat, již není třeba žádného zasvěcení. Jak se tedy stane, že můžete s energií pracovat?

Stačí pouze uvědomění, že to jde, že tato varianta existuje a pak už jí jen užívat.

To je celé.