Škola netradiční Reiki

Reiki/nereiki

v dnešní době

Škola Reiki v Ústí nad Labem učí netradiční Reiki, obohacené o západní moderní náhled na tuto energii. Dle mého není nic černé nebo bílé a je třeba akceptovat jak východ tak západ, sever i jih. Tak aby bylo vše v rovnováze.

Reiki je již dávno překonáno, díky tomu, že se již trvale v těchto energiích  nacházíme. Mnoho lidí díky tomu procitlo, mnozí stále nikoliv.

Naučím Vás princip fungování energií na základě zákonitostí kvantové fyziky. Nebojte, v jednoduchém a pochopitelném podání.

Reiki bylo v dobách dávno minulých prezentováno jako tajné učení mocných, jak si přivolat štěstí. Předávalo se pouze vyvoleným, formou zasvěcení. To je dnes již také překonáno.

Pokud se tak stalo, dochází k tomu, že když lidstvo dosáhne ve svém vývoji vibrační úrovně splňující předpoklad opětovného získání energie potřebné např. k léčení, k dalšímu duchovnímu růstu, či jiným formám všeobecného vzestupu civilizace, vždy se najde jedinec, který tuto energii otevře a ona se pak rozšíří po celé Zemi.

To se také stále děje.

Systém léčení/harmonizace je tak jednoduchý, že se jej může naučit opravdu každý, bez jakýchkoli medicínských znalostí.

Tato metoda je tedy skutečně pro každého a věřím, že přijde doba, kdy ji bude znát každý.

Reiki

  • Rei = universální duchovní moudrost, Ki = energie
  • je životní filozofií
  • harmonizuje a léčí

K tomu, aby jsme mohli s energií pracovat, již není třeba žádného zasvěcení. Jak se tedy stane, že můžete s energií pracovat?

Díky informacím, které Vám předám, zharmonizuji vaše energetické pole a „rozproudím“ energii ve vašem těle.

Systém jsem díky velkému množství informací nechala rozdělený do 3. stupňů

Existuje mnoho další energií, například:

Všechny jsou obohaceny esencí doby, z které pocházejí.